Strona główna

Regulamin
Witryna Kylie Minogue Poland oraz stanowiące jej integralną część forum dyskusyjne stanowią jednolity serwis tematyczny, w związku z tym zarejestrowani użytkownicy zobowiązani są do wypowiadania się przede wszystkim w dziale głównym, zgodnym z tematyką serwisu. Pozostałe działy, nie związane z główną tematyką serwisu, stanowią jedynie dodatkowy element i traktowanie ich przez użytkownika jako główne miejsce do zamieszczania wypowiedzi jest jednoznaczne z naruszeniem zasad panujących w serwisie.

OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU

» Witryna Kylie Minogue Poland oraz związane z nią forum dyskusyjne przeznaczone jest dla osób pragnących wypowiedzieć się na temat Kylie Minogue i jej twórczości.

» Forum dyskusyjne podzielone jest na działy tematyczne.

» W celu utrzymania porządku, konieczne jest zachowanie istniejącego podziału - oznacza to, że użytkownik zobowiązany jest do zamieszczania wypowiedzi wyłącznie w sekcjach do tego przeznaczonych. Tematy, które nie pasują do kategorii, w których zostały utworzone będą przenoszone do innych działów, w szczególnych sytuacjach - natychmiast usuwane, a ich autorzy otrzymają odpowiednią karę.

» Forum to nie miejsce na spam. Zamieszczanie na forum wszelkiego rodzaju reklam, promowanie produktów, serwisów internetowych oraz osób nie związanych bezpośrednio z główną tematyką serwisu oraz innych form ogólnie postrzeganych jako spam jest zabronione. Wszelkie formy reklamy (wypowiedzi, avatary, sygnatury) będą usuwane, a ich autorzy zostaną ukarani. Wszystkich zainteresowanych umieszczeniem reklamy prosimy o kontakt z wydawcą serwisu w dziale Kontakt.

» Nie dubluj postów ani tematów. Zanim napiszesz, sprawdź, czy wcześniej dany temat nie został już poruszony w dyskusji na forum. Powtarzające się wiadomości będą blokowane lub kasowane.

» Nie "odświeżaj" przedawnionych tematów. Jeżeli w ciągu kilku tygodni nikt nie wypowiedział się w wątku, oznacza, że nikogo to nie interesuje lub sprawa jest nieaktualna. Lepszym rozwiązaniem jest założenie nowego, bardziej aktualnego tematu. Przedawnione wątki zostają usunięte z forum po upływie 3 miesięcy od daty ostatniego postu.

» Pisz z sensem i na temat. W ten sposób ułatwisz korzystanie z forum sobie i innym użytkownikom. Krótkie posty typu "zgadzam się", "ja też" lub zawierające jedynie emotikonkę nie tylko zwalniają ładowanie się forum, ale przede wszystkim niepotrzebnie zaśmiecają miejsce na serwerze. Schodzenie z tematu nie tylko tworzy ogólny chaos na forum, ale również zniechęca odwiedzających do czytania i pisania na forum. Jeżeli jednak chcesz poruszyć nowy temat, po prostu rozpocznij nowy wątek.

» Pisz po polsku! Forum nie jest miejscem przeznaczonym dla „dzieci Neostrady”, więc nie zaśmiecał go dziwnymi tworami językowymi typu "jush", "tesh", "boshe", "goopi", "peffnie" oraz całą masą innych dziwactw, które nikomu nie imponują, a raczej świadczą o niedojrzałości intelektualnej autora.

» Pisząc posty upewnij się, ze masz wyłączonego CAPS LOCK'a. Pisanie wielkimi literami nie tylko oznacza w języku internetowym "krzyk", ale przede wszystkim utrudnia czytanie innym ludziom, gdyż jest nieczytelne.

» Zamieszczanie treści o charakterze erotycznym, pornograficznym, zawierających podtekst seksualny, dotyczących przemocy oraz używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne jest na forum zabronione - pamiętaj, że zaglądają tu również dzieci.

» Szanuj siebie i innych - na forum obowiązuje zakaz prowadzenia awantur, kłótni, obrażania innych użytkowników

» Forum to nie konkurs pisania postów. Liczy się przede wszystkim jakość, a nie ilość, więc staraj się pisać z sensem i na temat, a nie zamieszczać jak największej ilości wypowiedzi, które nic ciekawego nie wnoszą.

» Osoby, zarejestrowane na forum, które mają na koncie mniej niż 50 postów i pozostają nieaktywne przez okres 2 miesięcy (czyli w tym czasie nie napiszą ani jednego posta) - będą usuwane z bazy danych.


ZASADY DOTYCZĄCE PUBLIKOWANIA MULTIMEDIÓW:

Na forum zabronione jest:

» Publikowanie wszelkiego rodzaju plików multimedialnych objętych prawem autorskim (utworów dostępnych na oficjalnych wydawnictwach oraz niepublikowanych nagrań - tzw. "przecieków", w formacie umożliwiającym ich pobranie z Internetu i zapis na dysku)

» Prowadzenie publicznej dyskusji na temat wymiany plików, czyli wszelkie prośby o mp3 i oferty udostępniania ich innym użytkownikom zarówno za pośrednictwem forum jak i prywatnych wiadomości

Dopuszczalne jest:

» Umieszczanie linków do serwisów typu Youtube, Google Video, Wrzuta, gdzie pliki multimedialne zamieszczane są w formie "tylko do odczytu"

» Publikowanie nieoficjalnych amatorskich miksów i remiksów stworzonych przez fanów - w formacie i jakości uniemożliwiającej zapis na CD

KARY:

» Ostrzeżenie – następuje w przypadku niestosowania się do upomnień ze strony moderatorów lub administratorów, łamania zasad panujących na forum, dotyczących zachowania, publikowania multimediów, przestrzegania porządku na forum

» Czasowa blokada – następuje w wyniku otrzymania przez użytkownika 5 ostrzeżeń lub w sytuacji, gdy użytkownik nagminnie narusza zasady, pomimo otrzymanych wcześniej upomnień ze strony moderatorów lub administratorów oraz ostrzeżeń. O czasie trwania blokady decyduje administracja serwisu

» Usunięcie użytkownika z forum - następuje w przypadku, gdy użytkownik zarejestrował się na forum w innym celu niż przewiduje tematyka forum lub nagminnie narusza zasady, pomimo otrzymanych wcześniej ostrzeżeń i blokad. Ostateczna decyzja w sprawie zablokowania lub usunięcia użytkownika z forum, należy do administracji serwisu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

» Administracja zastrzega sobie prawo do przesyłania użytkownikom witryny (nie częściej niż raz w tygodniu) wiadomości e-mail zawierającej informacje dotyczące nowości w serwisie Kylie Minogue Poland oraz informacje handlowe klientów witryny, tzw. mailingu reklamowego. Rejestrując się w serwisie, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celach marketingowych i informacyjnych. Cofniecie tej zgody jest równoznaczne z żądaniem usunięcia konta Użytkownika. Jednocześnie informujemy, iż powyższe dane pozostają wyłącznie do dyspozycji administracji portalu POPtastic.pl i nie zostaną przekazane w żadnej formie osobom trzecim.

» Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania

» W kwestiach spornych decydujący głos ma administracja serwisu.

 
Ranking stron internetowych, najlepsze strony www
Forum, darmowe mp3, pobierz
Kylie Minogue Poland 2001-2019