Shoutbox

05.05 02:28closerchuj
07.04 05:27xixujutro wywiad z kylie w DD TVN...
06.04 05:18krko2No i jest płyta. :)
25.03 14:43closerbyło zajebiście!!!! w pierwszym rzędzie byłem :))))))))))))))
25.03 12:34AvarisGratuluje! Mnie nie udało sie dostac biletów :(
22.03 15:54closerbyłem w berlinie na kylie presents golden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11.03 04:14krisjest ok....widać,że nie ma parcia na komercję...te dwa single to już inna Kylie...nie zawojuje może świata ale czy po 30 latach kariery musi
09.03 06:18krko2Jak się podoba nowy kawałek: Stop Me From Falling ? ;)
18.01 11:25kris....no faktycznie poszła w inne rejony....niedługo się przekonamy czy taka KYLIE chwyci
16.01 04:10closerja już słucham sobie, trochę słaba piosenka, hitu nie będzie
15.01 11:14krko2Za kilka dni nowy singiel. Ciekawe co to będzie. ;)
26.12 16:36closera chuj, nie chce zadnych duetów
26.12 13:13krisciekawe co z tym duetem z robbiem
26.12 13:12krisraczej singiel
16.12 08:42closerludzie, w styczniu nowa płyta Kylie, z tu tak pusto ???
EnglishCzechFrenchGermanGreekItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanishSlovakHungarianChinese (S)

Społeczność

Strona główna | Kylie Forum | Kylie Minogue | Kylie Live | Aphrodite - Les Folies 2011 Tour | 18.03 / Oberhausen, Germany, Konig Pilsner Arena

krko2
useravatar
User Info

Re: 18.03 / Oberhausen, Germany, Konig Pilsner Arena

rafciok napisał:

W porownaniu z koncertem w Lipsku ten był fantastyczny .. ludzie naprawde się bawili reagowali spontanicznie
A jak było w Lipsku? Proszę zdać krótką relację, jeszcze takiej chyba nie było na forum? icon_co

Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych
bob
useravatar
User Info

Byłem z siostrą i jej mężem w Oberhausen, i do dzisiaj mamy chore gardła icon_jezyk Było fantastycznie Kylie zwaliła nas z nóg, było jak na świetnej imprezie! sama napisała na Twitterze "było jak w wielkim klubie" icon_jezyk Zastanawiamy się jak tu upolować jeszcze jeden koncert. Byłoby niesamowicie gdybyśmy mogli zobaczyć go w Polsce icon_usmiech Meksykańska fala była najlepsza icon_hura Wstawiłbym jakieś zdjęcia nawet ale jestem komputerowym tępakiem więc nawet się tego nie podejmuję icon_jezyk sorry icon_jezyk Aha zapomniałbym dodać, że mieliśmy miejsca siedzące w sektorze na wprost sceny. Jestem nadal w szoku icon_usmiech

rafciok
useravatar
User Info

Koncert w LIPSKU jak zwykle był fenomenalny.. niestety zawiodła troche publiczność poł strefy stojącej była PUSTA ... na 7000-8000 miejsc w arenie było tylko ok 5500 zajętych. Ludzie wogole nie reagowali na to co się działo na scenie. Nikt nie chcial nawet dupy  ruszyc w trakcie jak i na koncu ... a koncert jak najbardziej zasługiwał na owacje na stojąco.

Kylie nie wziela nikogo na scene. Praktycznie kazdy przychodzac na ok 17 mogł stać przy samym podeście.
Mimo wszystko byłem wniebowzięty i tez dlatego poleciałem ponownie do Oberhausen ..

hihi
pozdroofki

K me
useravatar
User Info

smutne jest to co czytam o reakcjach publiczność... po co się idzie na koncert? eh

rafciok
useravatar
User Info

filmiki z oberhausen jak obiecalem:

http://www.youtube.com/watch?v=SKkMDTHLcSw - if you dont love me
http://www.youtube.com/watch?v=h51GuYPEVKY - zobaczcie jak szybko rozbierano scene po koncercie  po kolejnych 20 minutach juz wiekszosc sceny byla w pudlach icon_wink2

joek0114
useravatar
User Info

Informacje forum

Statystyki:   Ilość użytkowników: 1408  Ilość wątków: 1420  Ilość sond: 180  Ilość postów: 16798852  Ilość postów w tym tygodniu: 8
Informacje o użytkownikach:   Najnowszy użytkownik :  grantb33   Zalogowani użytkownicy: 0   Goście: 271
Wątek
Nowy
Locked
Wątek
Nowy
Locked
Przyklejony
Active
New/Active
Przyklejony
Active
New/Active